O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 44
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Faktycznie nie elegancko jest negocjować zz LE przed końcem sezonu, chyba ze Tata już zarząd Poinformował o swoim odejściu i dlatego się spieszą żeby już zaczęli przyszły sezon planować

0

oj, masy mięśniowej musi trochę nabrać, bo kruszynka

0

a Piłkarze Ręczni chyba dziś tez fetować będą:D

0

Ice-X, w sumie to masz racje, oddaje honor, ale należy pamiętać o oczekiwaniach względem konkretnej drużyny, potencjale, celach itp itd, także popatrz na to z tej perspektywy...taka przenośnia myślę, że mimo wszystko na miejscu:) pozdro

0

najbardziej podobał mi się Negrado...gość po prostu nie chciał strzelić realowi, choćby nie wiem w jakiej sytuacji się znalazł...lol

Zobacz wszystkie

0

faktycznie, toure jest zupelnie inny niz eto'o:p

0

oj, masy mięśniowej musi trochę nabrać, bo kruszynka

0

Messi kozak! ale i tak jak narazie men-of-the-match Dani! dzieki za szybkie tempo:)

0

posluchajcie komentarza przy bramce Bojana. ostetnie 5 sekund.... "...BOJAN, BOJAN...JA CIEBIE KOCHAM..." :)

0

DANKE:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?